دریافت کد حدیث تصادفی

تبلیغات

اسلاید شو

اخبارمهم امروز
کد اسلایدرکد اسلایدشو

Image result for ‫اعتراض به گرانی‬‎
در شهرهای مشهد و کاشمر در شمال شرق ایران، تظاهراتی در اعتراض به گرانی ترتیب یافت. 

فیلم‌ها و تصاویری از تجمع شهروندان ایران در اعتراض به گرانی و وضعیت معیشتی مردم در سایت نزدیک به احمدی نژاد رئیس جمهور سابق این کشور منتشر شد......


Image result for ‫اعتراض به گرانی‬‎
در شهرهای مشهد و کاشمر در شمال شرق ایران، تظاهراتی در اعتراض به گرانی ترتیب یافت. 

فیلم‌ها و تصاویری از تجمع شهروندان ایران در اعتراض به گرانی و وضعیت معیشتی مردم در سایت نزدیک به احمدی نژاد رئیس جمهور سابق این کشور منتشر شد.

تصاویر و فیلم‌های منتشر شده از اعتراض‌ها نشان می‌دهد که در مشهد، نیشابور، شاهرود و برخی شهرهای جنوبی کشور مردم تجمع و شعارهایی در اعتراض به گرانی و علیه حسن روحانی رئیس جمهور ایران سر می‌دهند.

 به گزارش خبرگزاری ایسنا، فرمانداری مشهد روز چهارشنبه ششم دی، با اشاره به انتشار «برخی شایعات در فضای مجازی مبنی بر تجمع شهروندان مشهدی در واکنش به گران شدن برخی کالاها» اعلام کرده بود که «هیچ سازمان، تشکل و یا گروهی درخواستی مبنی بر تجمع نداشته و مجوزی هم در این خصوص صادر نشده است».

روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری مشهد گفته بود که «جهت پیشگیری از سوء‌استفاده های احتمالی عناصر بدخواه»‌ اطلاع می‌دهد که «هر گونه اقدام احتمالی در این رابطه غیرقانونی»‌ است.

+ خبرگزاری افراز
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
" .افرازخبر جهت تبلیغ درافرازخبرعضوشوید.افرازخبرصحیح ترین اخباررانشرمیکندجهت خبرنگارشدن عضوشوید

کد اخبار

افرازنیوز afraz news

ابزار وبلاگ

http://ups.night-skin.com/ رهبرواقامانhttp://ups.night-skin.com/ مهریزhttp://ups.night-skin.com/تهرانhttp://ups.night-skin.com/ایرانhttp://ups.night-skin.com/تروریستhttp://ups.night-skin.com/افطاریhttp://ups.night-skin.com/

اسکرول بار

هدایت به بالای صفحه

چاپ این صفحه http://ups.night-skin.com/