دریافت کد حدیث تصادفی

تبلیغات

اسلاید شو

اخبارمهم امروز
کد اسلایدرکد اسلایدشو
ماجراهای عجیب در خط ۷ متروی تهران
طی دو روز گذشته عده ای از شهروندان که تصور می کردند خط هفت مترو تهران مانند سایر خطوط از ساعات اولیه صبحگاه به مسافران خدمت رسانی می کند، با مراجعه به ایستگاه هایی که مورد بهره برداری قرار گرفته، با کرکره بسته ورودی مترو روبه رو شدند و تصاویری از این وضعیت نیز درشبکه های اجتماعی منتشر شد.به گزارش افراز خبر..


دریافت خبر : سه‌شنبه 23 خرداد 1396 ساعت 13:44

ماجراهای عجیب در خط ۷ متروی تهران
طی دو روز گذشته عده ای از شهروندان که تصور می کردند خط هفت مترو تهران مانند سایر خطوط از ساعات اولیه صبحگاه به مسافران خدمت رسانی می کند، با مراجعه به ایستگاه هایی که مورد بهره برداری قرار گرفته، با کرکره بسته ورودی مترو روبه رو شدند و تصاویری از این وضعیت نیز درشبکه های اجتماعی منتشر شد.

به گزارش ایسنا، روزنامه دنیای اقتصاد نوشت: «هفت ایستگاه افتتاح شده از مجموع ۱۹ ایستگاه واقع در قطعه ۲۲ کیلومتری خط هفت مترو که روز شنبهبهره برداری شد، تنها در بازه سه ساعته ۱۰ تا ۱۳ که جزو ساعات متعارف شروع و پایان کار نبوده در حال فعالیت است.
هر چند شرکت بهره برداری مترودر اطلاعیه ای همزمان با مراسم افتتاح این موضوع را رسانه ای کرده بود اما بسیاری از شهروندان از کیفیت بهره برداری خط هفت مطلع نبودند و به همین خاطر از تعطیلی بی وقت ایستگاه ها غافلگیر شدند. غافلگیری دوم مسافران در خط جدید مترو از زمان انتظار بسیار زیاد در ایستگاه نشات گرفته است.
سرفاصله قطارهای مترو در این خط طی فعالیت روزانه فعلی ۳۰ دقیقه اعلام شده بود که عملا در دو روز گذشته، این وعده محقق نشد و مسافران باید حدود ۴۵ دقیقه برای رسیدن قطار در ایستگاه انتظار بکشند. سرفاصله متعارف در سایر خطوط متروی تهران در ساعات پر استفاده بین ۴ تا ۸ دقیقه است. تاثیر این زمان انتظار بالا حتی اگر برای مدت محدودی برقرار باشد، این است که مسافران خط هفت مترو یا از سفر با این ناوگان انصراف داده و ایستگاه را ترک می کنند یا این که در صورت ماندن برای استفاده از قطار، احتمال مراجعه دوباره آنها به این خط، نزدیک به صفر خواهد بود.
موضوع اختلاف میان هزینه های اعلام شده احداث خط هفت مترو توسط مدیران شهری نیز در سه روز گذشته چالش برانگیز بوده است. دو رقم ۳ هزار و ۶ هزار میلیارد تومان که به عنوان هزینه احداث خط هفت اعلام شده، اختلاف زیادی دارد که سوال برانگیز است. از آنجا که هزینه احداث هر کیلومتر خط مترو حدود ۲۲۰ میلیارد تومان است، رقم ۶ هزار میلیارد به واقعیت نزدیک تر به نظر می ...

+ خبرگزاری افراز
موضوعات: اخبارسیاسی
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
" .افرازخبر جهت تبلیغ درافرازخبرعضوشوید.افرازخبرصحیح ترین اخباررانشرمیکندجهت خبرنگارشدن عضوشوید

کد اخبار

افرازنیوز afraz news

ابزار وبلاگ

http://ups.night-skin.com/ رهبرواقامانhttp://ups.night-skin.com/ مهریزhttp://ups.night-skin.com/تهرانhttp://ups.night-skin.com/ایرانhttp://ups.night-skin.com/تروریستhttp://ups.night-skin.com/افطاریhttp://ups.night-skin.com/

اسکرول بار

هدایت به بالای صفحه

چاپ این صفحه http://ups.night-skin.com/